technik dentystyczny
ikona technik dentystyczny

Kierunek

Technik dentystyczny

Pracownie

Pracownia projektowania komputerowego

Pracownia projektowania komputerowego.

Sala wyposażona jest w komputer- to co prowadzący robi na ekranie komputera widoczne jest na dużym telewizorze zawieszonym na ścianie. Do dyspozycji mamy program EXOCAD, skaner protetyczny oraz drukarkę 3D.


 

Pracownia ortodoncji

Pracownia ortodoncji

Pracownia przygotowana do ćwiczeń z ortodoncji. Wyposażona w stanowisko do polerowania, stanowisko z wyciągiem do sypania akrylu, kompresor, urządzenie przeznaczona do formowania wgłębnego, garnki ciśnieniowe, kleszcze specjalistyczne i uniwersalne, pomoce dydaktyczne oraz wszystkie materiały niezbędne do wykonywania aparatów ortodontycznych.


 

Pracownia modelarstwa

Pracownia modelarstwa

Tu uczymy się modelować zęby. Sala wyposażona w nożyki elektryczne, palniki gazowe i pomoce dydaktyczne.


 

Pracownia techniki dentystycznej

Pracownia techniki dentystycznej

Jedna z sal na której odbywają się zajęcia praktyczne z techniki dentystycznej (w sumie dysponujemy 5 salami). Sale wyposażone są w palniki gazowe, silniki protetyczne, wyciągi protetyczne, pomoce dydaktyczne oraz wszelkie materiały niezbędne do wykonania podstawy programowej. Na sali ze zdjęcia do waszej dyspozycji oddany jest też piec do porcelany, stanowisko do pracy z gipsem i stanowisko do polerowania (oraz piękny balkon 😉 )


 

Sala wykładowa

Sale wykładowe

Poza zajęciami praktycznymi na naszym wydziale odbywają się wykłady. Sal wykładowych jest kilka, na zdjęciu jedna z nich 🙂


 

Skip to content